Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

1968 senesinde, “Hayri Mit” şahıs firması olarak kuruluşundan itibaren, firmamızın başında bir lokomotif olarak, kurumsallaşmasını da içeren bu süreç içerisinde çağın ve değişen anlayışların gereklerini uygularken, sahip olduğumuz değerlerin korunmasını da sağlamak temel prensibim olmuştur.

Firmamızda beraberimde yer alan, aynı amaçlar uğrunda büyük titizlik ve disiplinli bir çalışma prensibiyle sahiplenici bir anlayış sergileyen tüm personelim ve arkamdan gelen yeni neslin getirmekte olduğu enerji, girişimcilik ruhu ve yaratıcılık 50 sene gibi bir süredir tüm saygınlığı ve başarısıyla ayakta duran firmamızın yelkenlerine hız katan vazgeçilmez bir rüzgar olmuştur.

1968 Yılında Subaylar için lojman inşaatıyla başladığım kariyerimde, şu an da milyonlarca dolarlık projelerin altına imza atan bir firma durumuna gelmiş olmak ve bu yolda sahip olduğum ahlaki ve insani değerlerden ödün vermeden ilerlemek benim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

Yüksek İnşaat Mühendisi olarak en büyük önceliğim taahhüdümüzdeki işleri yaratıcı mühendislik çözümleriyle mümkün olan en verimli ve doğru biçimde sonuçlandırmak, dolayısıyla işveren memnuniyetini yakalamak olmuştur. Detaylardan yola çıkarak mükemmeliyeti yakalamak ve iş seyrinin her bir noktasında kaliteden ve doğruluktan şaşmamayı sağlamak işlerimde izlediğim yoldur.

Bu güne kadar sahip olduğum tecrübeleri yeni nesillere aktarmak ve bu tecrübelerle arkamda duran gençlerin enerjisini harmanlayarak bundan sonra da ileriye kararlı, sağlam ve bir o kadar da yenilikçi adımlarla yürümek firmamız adına benim en büyük hedefim olacaktır.

 

Hayri MİT
İnşaat Yüksek Mühendisi