İştiraklerimiz

Politeknik Beton ve Beton Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Politeknik beton ve beton ürünleri A.Ş. , 1997 senesindeki kuruluşundan bu yana Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesinde 35,000 metre kare açık, 5,000metre kare kapalı alan üzerinde yer alan tesisinde, Gaziantep şehri ve çevresinin beton ve beton ürünleri ihtiyacını büyük ölçüde karşılayarak, takip ettiği yenilenen teknolojiler ve kaliteli hizmet ile sektörde öncü bir firma olmuştur.

Beton boru ve diğer prefabrik elemanların üretimi konusunda ise, bölgemizin en modern ve en büyük tesisine sahip olan firmamız, yıllık 400.000 metrelik  kapasitesi ile  Ø 150 mm çaptan Ø 2000mm çapa kadar her çapta muhtelif beton ve betonarme borular ile her türlü muayene bacaları, parsel bacaları ve diğer ek parçalar ve entegre contalı beton borular üretmektedir. Altyapı inşaatları taleplerinin  haricinde her türlü bordür, yağmursuyu oluğu, beton parke, çit direği, panel duvar, PTT büzü, düşüm oluğu, doğal gaz rögarları, prekast kapaklar, kent mobilyaları ve prekast cephe kaplama elemanları da ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Üretimlerin tamamında önce buhar kürü sonra da havuzlarda su kürü uygulaması ile yüksek dayanıklılık ve kalite sağlanmaktadır.

Politeknik Beton ve Beton Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. marka tescil belgesine sahip olup firmamız, yaptığı laboratuvar çalışmaları ve sürekli gelişme programlarıyla , KALİTELİ ÜRÜNLER ÜRETMEK politikasından ödün vermeden  sektörde öncü olma azmi ile çalışmalarına  devam etmektedir.

HANE PROJE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.2
017 Tarihinde Firmamız bünyesine katılan HANE İNŞAAT A.Ş. baraj gölet karayolu ile alt yapı ve üst yapı inşaat sektörlerinde faaliyetine devam etmektedir.